Cannabis en floaters
Beste Drugsarts, Fijn dat ik hier mijn vraag kan stellen! Ik heb al jaren Mouches Volantes, ik zie zwarte slingers aan 1 oog. Dit komt echter niet door drugs (dus geen HPPD). Kan ik af en toe een jointje roken? Heeft dit effect op mijn ogen? Alvast dank voor uw antwoord!
Wat het waard is om te vermelden is dat we op ons spreekuur altijd floaters in twee ogen tegenkomen. Bij één oog is er verwacht ik meestal een reden in het oog zelf. Ben je al eens bij een oogarts geweest ervoor? Af en toe een jointje heeft meestal alleen tijdelijk effect: rode ogen krijgen.
Als mensen een bad trip krijgen dan kunnen er door de angst erna, wel langer floaters worden gezien. Omdat de filtering van onbelangrijke signalen dan tijdelijk afneemt. Verder neemt het altijd toe als je er naar zoekt.
Met vriendelijke groet,
Gerard A
Drugsarts
18 april 2023
NIET GEVONDEN WAT U ZOEKT Stel een Vraag >