Trippen in de Efteling
Je bent van plan te gaan trippen op 2C-B in de Efteling. Je bent vaker in de Efteling geweest en voelt je daar vertrouwd. Je wilt nog wel weten of trippen een goed idee is. Of je misschien eerder misselijk kunt worden of een bad trip kunt krijgen.
Trippen is iets heel persoonlijks. Toch zijn er weinig mensen die trippen in een lange rij mensen, kinderen en wespen voor een attractie prettig vinden. Daar zal je wel doorheen moeten af en toe. Hoe denk jij dat dat voor jou is wanneer je tript?
De set en setting zijn wel bepalend voor het effect dat je ervaart. Veel mensen en/of wilde achtbaan ritjes kunnen het gevoel van misselijkheid of de kans op een bad trip vergroten. Maar ook dat is heel persoonlijk. Je schrijft weinig last te hebben van drukte en bent zo te lezen ook al veel in achtbanen geweest. Hoe zou je dit ervaren terwijl je hard aan het trippen bent?
Jouw uiteindelijke vraag is: trippen op 20mg 2C-B in Efteling, ja of nee? Dit is zo'n persoonlijke keuze, dat ik deze vraag helaas niet voor je kan beantwoorden.
Sjoerd